„Czas rozwinąć skrzydła” – uroczyste pożegnanie Absolwentów Przedszkola - grupa IV
Obejrzyj film „Pożegnanie starszaków”
19 czerwca w naszym przedszkolu odbyła się wyjątkowa uroczystość zakończenia edukacji przedszkolnej pod hasłem „Czas rozwinąć skrzydła”. Był to dzień pełen radości, dumy, wzruszeń i pięknych wspomnień, który na długo pozostanie w naszych sercach.
Nasi przyszli uczniowie z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowali program artystyczny, podczas którego nie zabrakło piosenek, tańców i wierszy. Dzieci z uśmiechem, ale i nutką wzruszenia pożegnały przedszkole – miejsce, w którym przez kilka lat odkrywały świat, rozwijały swoje talenty, zawierały pierwsze przyjaźnie i zdobywały cenne doświadczenia.
Podczas uroczystości wybrzmiały słowa podziękowania skierowane do dzieci za ich radość i ciekawość świata, do Rodziców za zaufanie i owocną współpracę oraz do Nauczycieli za codzienną troskę, cierpliwość i serce wkładane w wychowanie najmłodszych.
Po części oficjalnej wszyscy uczestnicy spotkali się na pikniku w ogrodzie przedszkolnym. Był to czas pełen rozmów, wspólnej zabawy, uśmiechów i integracji. W serdecznej, pełnej życzliwości atmosferze dzieci, rodzice i Panie Nauczycielki mogli jeszcze przez chwilę cieszyć się wspólnie spędzonymi chwilami, tworząc kolejne piękne wspomnienia.
Kochanym Absolwentom życzymy odwagi w realizacji marzeń, wielu sukcesów w szkole, wiernych przyjaciół i niegasnącej radości poznawania świata. Niech rozwiną skrzydła i z odwagą lecą ku swoim marzeniom, pamiętając, że przedszkole zawsze będzie miejscem, do którego wraca się z uśmiechem.
Dziękujemy za wspólnie spędzone lata i życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych oraz pełnych niezapomnianych przygód wakacji!
