"Spotkanie z muzyką" - warsztaty muzyczno - ruchowe pt. "Niech żyją wakacje"
W piątek, 12 czerwca 2026 r., nasze przedszkole wypełniły dźwięki muzyki, śmiech i wakacyjna energia. Pani Urszula Pakuła poprowadziła warsztaty muzyczno-ruchowe pt. „Niech żyją wakacje”, podczas których dzieci mogły śpiewać, tańczyć, rytmizować i aktywnie uczestniczyć w zabawach ruchowych inspirowanych letnimi przygodami.
Przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem reagowały na muzyczne sygnały, wspólnie tworzyły rytmy oraz rozwijały koordynację ruchową i poczucie rytmu. Spotkanie było nie tylko doskonałą zabawą, ale także okazją do budowania pewności siebie, współpracy w grupie i wyrażania emocji poprzez muzykę i ruch.
Warsztaty przyniosły dzieciom wiele radości i pozytywnej energii, a wakacyjne piosenki i zabawy stworzyły ciepłą, serdeczną atmosferę oraz pięknie wprowadziły nas w czas letniego odpoczynku.
Serdecznie dziękujemy Pani Urszuli Pakule za inspirujące spotkanie oraz wszystkim dzieciom za aktywny udział i wspaniałą muzyczną energię.
Niech żyją wakacje!
